تبلیغات
تارنمای میکو - نزدیک به ۶۰ درصد تصویربرداری «۸۷ متر» عیاری انجام شد
این تارنما گلچین مطالب را برمی گزیند،امیدوارم لذت ببرید

نزدیک به ۶۰ درصد تصویربرداری «۸۷ متر» عیاری انجام شد

چهارشنبه 31 مرداد 1397
03:59 ب.ظ
danial

وب میکو-کارگردان مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» با اشاره به روند تولید این سریال، از تصویربرداری ۵۷ درصدی «۸۷ متر» خبر داد.

آخرین جزئیات از سریال «۸۷» متر/ ۵۷ درصد از تصویربرداری «۸۷ متر» پیش رفته استکیانوش عیاری کارگردان سریال «۸۷» در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره روند تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی گفت: با توجه به اینکه ماه‌ها درگیر ساخت سریال «۸۷ متر» هستیم، حدود ۵۷ درصد از تصویر برداری پیش رفته است و تا امروز اکثر بازیگر‌های ما جلوی دوربین رفته اند.

وی در ادامه با اشاره به حضور چهره‌های جدید در مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» بیان کرد: تمام سعی خود را کردم تا جایی که امکان دارد از چهره‌های جدید در گروه‌های مختلف سنی بهره ببرم، اما به خاطر وجود سنین مختلف چنین جرأتی نکردم و ترجیح دادم از جوان‌ها استفاده کنم و به آن‌ها آموزش بدهم.

کارگردان سریال تلویزیونی «روزگار دکتر قریب» در پایان با اشاره به فعالیت جدید در سینما اظهار کرد: برای ساخت فیلم سینمایی طرح جدیدی دارم، اما پس از اتمام تولید «۸۷ متر» به سراغ آن می‌روم. 

گفتنی است علی دهکردی، ابوالفضل پورعرب، مهران رجبی، فریبا کامران، نازنین فراهانی، هدی زین العابدین، دیبا زاهدی، الهه خادمی، ملیکا نصیری، نیما نوری‌زاده، سحر عبداللهی و محمد بحرانی از بازیگران سریال «۸۷ متر» هستند.

مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر»، داستان دو خانواده به نام پوردّوّرانی و خلیلی را روایت می‌کند که به دنبال خرید خانه‌ای از یک کلاهبردار ماجرا‌هایی را خلق می‌کنند.

این مجموعه تلویزیونی کاری کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در دست تولید است.