تبلیغات
تارنمای میکو - خبرخوش به توریست‌های فضایی؛ سال آینده گردشگران به فضا می روند + تصاویر
این تارنما گلچین مطالب را برمی گزیند،امیدوارم لذت ببرید

خبرخوش به توریست‌های فضایی؛ سال آینده گردشگران به فضا می روند + تصاویر

سه شنبه 31 مرداد 1396
12:42 ق.ظ
danial

شرکت هواپیمایی ویرجین گالاکتیک اعلام کرده درآینده نزدیک اولین گروه گردشگران فضایی با فضاپیمای ساخت این شرکت به فضا سفر می کنند.

به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مقامات شرکت ویرجین گالاکتیک (Virgin Galactic)، به تازگی یک آزمایش موفق برروی سفینه فضایی آزمایشی خود به اتمام رسانده اند و اعلام کرده اند که در سال آینده پرواز نهایی به جو کره زمین توسط سفینه فضایی آن‌ها حامل گردشگران فضایی انجام می‌شود.

خبرخوش به توریست‌های فضایی؛ انتظار‌ها به سرانجام می‌رسد+ تصاویر
سفینه فضایی نهایی شرکت گالاکتیک درسال ۲۰۱۸ میزبان گردشگران فضایی است که از چند سال پیش برای سفربه فضا نام نویسی کرده اند.
سه سال پیش در یک آزمایش مشابه سفینه فضایی آزمایشی این شرکت سقوط کرد که منجر به کشته شدن کمک خلبان و مجروح شدن خلبان اصلی سفینه شد.


تا کنون بیش از هفتصد نفر که اغلب شخصیت‌های مشهور در دنیا هستند از جمله هنرپیشه آمریکایی براد پیت، متقاضی سفر به فضا شده و هزینه ۲۵۰ هزار دلاری بلیط آن را پرداخت کرده اند.

خبرخوش به توریست‌های فضایی؛ انتظار‌ها به سرانجام می‌رسد+ تصاویر
پس از سقوط فضاپیمای آزمایشی درسال ۲۰۱۴ مقامات شرکت گالاکتیک تلاش بسیار کردند تا دوباره مجوز انجام تست پرواز را از اداره هوانوردی آمریکا، FAA بگیرند.

خبرخوش به توریست‌های فضایی؛ انتظار‌ها به سرانجام می‌رسد+ تصاویر
در ساخت جدیدترین فضاپیمای شرکت گالاکتیک از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها استفاده شده به وی‍ژه درزمینه سوخت و موتور و کارشناسان امیدوار هستند این فضاپیما پرواز‌های موفقی داشته باشد.

خبرخوش به توریست‌های فضایی؛ انتظار‌ها به سرانجام می‌رسد+ تصاویر
ریچارد برانسون بنیانگذار و مدیر شرکت ویرجین گالاکتیک که خود نیز به همراه خانواده اش در اولین پرواز سفینه توریستی شرکت می‌کنند امیدوار است باقیمانده تست‌ها و آزمایش‌های سفینه فضایی با موفقیت انجام شده و دربازه زمانی مقرر پرتاب سفینه انجام شود.


انتهای پیام/

 سال آینده زمان سفر گردشگران فضایی به فضا