تبلیغات
تارنمای میکو - گل تیموریان به بوریرام در بین گل‌های برتر مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان
این تارنما گلچین مطالب را برمی گزیند،امیدوارم لذت ببرید

گل تیموریان به بوریرام در بین گل‌های برتر مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان

شنبه 28 مرداد 1396
12:25 ب.ظ
danial
گل-تیموریان-به-بوریرام-در-بین-گلهای-برتر-مرحله-یکچهارم-نهایی-لیگ-قهرمانان

وبسایت رسمی برنامه نود - گل هافبک پیشین استقلال به نماینده تایلند در سال ۲۰۱۳ یکی از برترین گل‌های تاریخ مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا معرفی شد.

به گزارش وب سایت نود، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در آستانه شروع مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷، ۸ گل برتر تاریخ این مرحله از رقابت‌ها را معرفی کرد که بر این اساس گل آندرانیک تیموریان به بوریرام یونایتد در بین برترین گل‌های تاریخ مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد.

AFC با اشاره به گل تیموریان در بازی استقلال برابر بوریرام یونایتد تایلند در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۳ نوشت: تیموریان پس از بازی در لیگ‌های انگلیس و قطر، به استقلال بازگشت و این تیم را به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۳ سوق داد.

در بازی برگشت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، جدال تیم‌های استقلال برابر بوریرام تا وقت‌های اضافه بازی با نتیجه یک بر یک دنبال می‌شد تا اینکه آندرانیک تیموریان توپ را در فاصله ۴۰ متری از دروازه بوریرام دریافت کرد و با رد کردن توپ از بین پاهای بازیکن حریف، از همان فاصله یک شوت غیرقابل مهار را روانه دروازه نماینده تایلند کرد که توپ به قسمت بالای تور دروازه چسبید و استقلال را به پیروزی ۲ بر یک در این بازی و برتری ۳ بر یک در مجموع دو دیدار رفت و برگشت رساند.